Reportaże z eventów

akcje promocyjne

Kino letnie na parkingu Ferio Gaju

Na parkingu centrum handlowego Ferio Gaj zorganizowaliśmy letnie kino plenerowe. Klienci mogli zdecydować, czy chcą oglądać film na plażowym leżaku, czy we własnym samochodzie. Na dużym ekranie wyświetliliśmy film „Green Book”, nagrodzony Oskarem za najlepszy film, oryginalny scenariusz oraz najlepszą rolę drugoplanową.  
akcje promocyjne

Dumny Sponsor Polskiej Siatkówki

W 2019 firma Polkomtel była sponsorem Polskiej Reprezentacji Siatkarzy. Fabryka Idei zadbała o szereg siatkarskich eventów z tej okazji. Na terenie hali sportowej zorganizowaliśmy strefę marki Plus – „Dumny Sponsor Polskiej Siatkówki”. Kibice mogli na specjalnej maszynie zmierzyć swój zasięg i odebrać certyfikat podpisany przez trenera Reprezentacji Polski. Ponadto w punktach sprzedaży Plusa można było […]
akcje promocyjne

Wroclavia Summer Festival

Podczas tegorocznych wakacji przygotowaliśmy dla klientów Wroclavii wydarzenia kulturalne i artystyczne. W ramach Wroclavia Summer Festival zaprosiliśmy znanych stand-uperów, zespoły taneczne, teatry oraz muzyków. Dla gości wydarzeń kulturalno-artystycznych serwowaliśmy lemoniadę, która idealnie gasiła pragnienie w upalne dni.
akcje edukacyjne

Moda na ucztę po kaszubsku

16 marca w centrum handlowym Osowa w Gdańsku odbyły się warsztaty kulinarne „Moda na ucztę po kaszubsku”. Pod okiem Beaty Śniechowskiej uczestnicy mieli okazję przygotować tradycyjne dania regionalnej kuchni oraz sprawdzić swoją wiedzę na jej temat i wygrać książki kucharskie z autografem!
reportaże z eventów

Kolacja „Secret of love”

W centrum handlowym Wroclavia zorganizowaliśmy tajemniczą kolację. Uczestnicy mogli spróbować specjalnych dań, przygotowanych przez Beatę Śniechowską, obejrzeć pokaz taneczny w rezyserii Marcina Mrozińskiego oraz rozwiązać nietypową zagadkę.  
akcje promocyjne

Cud miód – event kulinarny z Beatą Śniechowską

Miód wprost z pasieki centrum handlowego stał się bohaterem ostatniego pokazu kulinarnego Beaty Śniechowskiej. MasterChef w swoim menu pokazała nam nietypowe wykorzystanie miodu nie tylko w deserach. Mieliśmy okazję na nowo odkryć smak sernika z daktylami oraz wzmocnić się przed chłodniejszą aurą napojem tymiankowo-miodowym. Gwoździem programu była pieczona gęś z gruszkami, pęczakiem i sosem z żurawiny i […]

Jesienne metamorfozy w Ferio Gaju

Laureatki facebookowego konkursu zorganizowanego dla naszego klienta – centrum handlowego Ferio Gaj, przeszły jesienną metamorfozę pod okiem stylistek z Domu Mody MM oraz Fabryki Stylu. Panie nie tylko miło spędziły czas, ale również dowiedziały się, jak dobierać ubrania do swojej sylwetki i osobowości.  
akcje społeczne

Wyprzedaż garażowa

Przed centrum handlowym Ferio Gaj zorganizowaliśmy wprzedaż garażową. Na dzieci czekał darmowy popcorn, a na dorosłych wyjątkowe rzeczy w okazyjnych cenach. Na wyprzedaży dostępne były także wyroby rzemieślnicze oraz artykuły spożywcze. Na miejscu można było spotkać również lokalnych artystów prezentujących swoje prace.
hostessy

Otwarcie punktu firmowego Piekarni Familijnej

W lipcu agencja Fabryka Idei była odpowiedzialna za koordynację uroczystego otwarcia nowego punktu firmowego Piekarni Familijnej w Trzebnicy. W dniu otwarcia wyszkolone hostessy częstowały mieszkańców pysznymi wypiekami, rozdawały upominki i udzielały gościom wszelkich informacji na temat zdrowego pieczywa. W najnowszym punkcie Familijnej do nabycia jest świeże, pełnowartościowe pieczywo, ciastka, kanapki, a także wypiekane na miejscu […]
reportaże z eventów

Stoisko LOT na IRONMAN Triathlon

Mieliśmy przyjemność wziąć udział w jednej z największych imprez triathlonowych w Europie Wschodniej – Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia. W ramach wydarzenia zorganizowaliśmy w strenfie regeneracji interaktywne stoisko dla marki LOT – partnera imprezy. Stoisko cieszyło się ogromną popularnością wśród zawodników, którzy przychodzili tu w celach relaksu, odpoczynku i odzyskania sił.