Organizowanie koncertów w każdym mieście

Tworzymy widowiska, które przyciągają tłumy

Sprawna organizacja koncertów okolicznościowych

Organizacja koncertów to zadanie, gdzie nie ma miejsca na błędy. Wszystko musi być zapięte na ostatni guzik. Zajmujemy się kompleksowo całym zapleczem – sceną, oświetleniem, nagłośnieniem i konferansjerką. Wiemy, jak ważny jest dobry dźwięk i widoczność, dlatego zwracamy uwagę na to, by odbiór był jak najlepszy z każdego punktu przy scenie. Animacje, efekty świetlne? O to również nie musisz się martwić.

Podczas organizacji koncertów zadbamy również o bezpieczeństwo uczestników imprezy, które obejmuje m.in. wynajem służb medycznych i porządkowych. Jeśli trzeba, zapewnimy również punkt gastronomiczny z przekąskami i napojami. To nie wszystko. Świadczymy również usługi marketingowe, więc pomożemy Ci przeperowadzić promocję wydarzenia. Przygotujemy także profesjonalną relację foto i wideo. Organizujemy koncerty na żywo, online i plenerowe.

Wśród naszych realizacji możemy wymienić koncert Eweliny Lisowskiej czy streaming występu jazzowego Lady Gagi. Pracowaliśmy przy koncertach takich gwiazd jak Sylwia Grzeszczak, Bajm, Kora, Andrzej Piaseczny, Kayah.

Chcesz zorganizować koncert?

Nasze realizacje

20230720_183849-min_optimized
Akcja dla firmy Patrizia
Fokus Klient
Event walentynkowy
Event świąteczny
Prosale dla klientów galerii handlowej
Targi Zajęć Pozaszkolnych
Event dla zwierząt
Marketing sportowy
Pokaż więcej