Content marketing & SEO

Zwiększamy liczbę wizyt na stronie, wspieramy sprzedaż, dbamy o pozycjonowanie i content

Content marketing i profesjonalny copywriting

Wzrost świadomość marki, edukowanie klientów i zdobywanie ich lojalności, generowanie leadów, poprawa konwersji - to wszystko jesteś w stanie osiągnąć dzięki content marketingowi, pod warunkiem że działasz według dobrze zaplanowanej strategii. Najlepiej stworzyć ją ze specjalistami, którzy obiektywnie spojrzą na Twój biznes, potencjał i przeprowadzą analizę konkurencji.

Według serwisu HubSpot marketerzy, dla których blogowanie było priorytetem, w 2019 roku mieli 13 razy większy zwrot z inwestycji niż firmy, które tego nie robiły.

Content marketing we Wrocławiu

Merytoryczne teksty pomagają budować wizerunek eksperta w branży. Dzielenie się wiedzą, szczególnie jeśli reprezentujesz niszową branżą, sprawia, że odbiorcy zyskują realną korzyść i możesz w ten sposób zyskać przyszłych lojalnych klientów.

Nasza agencja przygotowuje teksty na blogi firmowe i treści na strony www. Piszemy z myślą o użytkownikach i robotach Google’a. W ten sposób content marketing pomoże Ci zyskać nie tylko lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania, ale również wartościowy ruch organiczny.

Specjalizujemy się w takich tematach jak: zdrowie, uroda, moda, dom i ogród, podróże, parenting, fotowoltaika, oprogramowanie i aplikacje medyczne.

Usługi copywriterskie i content marketing - Wrocław

Blog firmowy

Firmy, które blogują, zdobywają średnio o 67% więcej leadów w miesiącu (źródło: demandmetric.com). Opracujemy strategię content marketingową dla Twojej firmy, przygotujemy content plan, a następnie sporządzimy artykuły na bloga (od eksperckich po lifestylowe).

Profesjonalny copywriting

Przygotujemy dla Ciebie fachowe teksty, które będą wspierać sprzedaż i działać na odbiorców. Wiemy, jak posługiwać się językiem korzyści oraz storytellingiem. Jeśli potrzebujesz tekstów na stronę internetową lub do sklepu online, zajmiemy się tym od A do Z.

SEO copywriting

Piszemy przyjazne teksty dla użytkowników i Google'a. Optymalizujemy je pod względem SEO, dzięki czemu zdobywają widoczność w wyszukiwarce. Korzystamy ze specjalnych narzędzi, co pozwala jeszcze efektywniej zdobywać pozycje.

Artykuły sponsorowane

Jeśli pozycjonujesz swoją witrynę i chcesz robić to skutecznie, potrzebujesz do tego celu artykułów sponsorowanych. Przygotujemy je dla Ciebie - szybko i sprawnie, dbając o wartość merytoryczną i przekaz promocyjny.

Informacje prasowe

Wiemy, jak pisać informacje prasowe. Dbaliśmy o PR wielu firm, opracowując i dystrybuując komunikaty do mediów. Zwracamy uwagę na styl, zajmujący przekaz czy temat. Monitorujemy następnie efekty.

Infografiki i wideo

90% informacji docierających do mózgu to informacje wizualne (źródło: MIT). Prezentowane dane łatwiej wówczas przyswoić. Przygotujemy dla Ciebie atrakcyjne infografiki współgrające z treścią.

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych - Wrocław i okolice

Content marketing w połączeniu z pozycjonowaniem przynosi jeszcze lepsze efekty. Według badań videos.brightedge.com ruch organiczny generuje wyższą konwersję i największy ruch (53%) Dzięki przemyślanym i dobrze zoptymalizowanym pod SEO treściom zyskasz widoczność na kluczowe dla Twojego biznesu frazy. W tym celu śledzimy algorytmy Google’a, pozyskujemy linki zewnętrzne, przeprowadzamy keyword research, by znaleźć słowa kluczowe z największym potencjałem dla Twojej firmy.

Potrzebujesz contentu, który działa?