Organizowanie konferencji i targów

Konferencje i kongresy dla świata biznesu i nauki

Organizacja konferencji, kongresów lub targów to przedsięwzięcie wymagające czasu i odpowiedniego przygotowania. Znalezienie sali, cateringu, prelegentów, hostess, ustalenie scenariusza, harmonogramu wiąże się ze znajomością branży i wcześniejszą rezerwacją terminów. Nic więc dziwnego, że cały proces może czasami trwać kilka miesięcy, a nawet dłużej.

Jeśli jednak powierzysz to zadanie specjalistom od eventów, przyspieszysz działania, ponieważ będą oni korzystać ze zdobytego wcześniej doświadczenia. Co więcej, odpowiednio skoordynują prace wielu osób, co znacząco usprawni przygotowania. W naszej agencji znajdziesz kompleksową usługę – od nagłośnienia przez projekt roll-upu aż po dowóz sprzętu.

Organizowanie konferencji czy obsługa targów nie jest jednak możliwa bez odpowiedniej wymiany informacji. Tylko wówczas wydarzenie może przynieść zadowalające efekty dla obu stron. Dlatego ściśle współpracujemy z naszymi klientami, jasno ustalając cel wydarzenia, budżet oraz pozostałe szczegóły mające wpływ na przebieg imprezy.

Konferencja naukowa, biznesowa, obsługa stoiska na targach branżowych? Zajmiemy się tym od A do Z. Dzięki temu Ty możesz skupić się na innych zadaniach związanych z prowadzeniem biznesu, takich jak pozyskiwanie klientów czy poszerzanie oferty.

Potrzebujesz pomocy przy targach?

Nasze realizacje

akcja samplingowa kraków
ambient marketing wrocław
PHOTO-2024-06-06-11-48-17..
lego minecraft
hostessy wrocław
sampling
influencer
zrównoważona moda
prowadzący wydarzenie
Pokaż więcej