Hostessy

Tor rowerowy dla dzieci

Z okazji pierwszego dnia lata przed jedną z Galerii Handlowych w Warszawie przygotowaliśmy mini Tor Rowerowy dla dzieci. Składał się on z drogi z przejściem dla pieszych, przejazdów tramwajowych, a także znaków drogowych i sygnalizacji świetlnej. W przerwie od jazdy najmłodsi mogli wsiąść do radiowozu policyjnego i włączyć syrenę, a rodzice skorzystać z konsultacji z […]

Tańczące Smoki

W długi weekend majowy zaskoczyliśmy nieco mieszkańców Krakowa. Około południa, w okolicach centrum miasta można było spotkać  roztańczoną ekipę SMOKÓW. Nasza wesoła ekipa przemierzała ulice energicznym krokiem wywołując uśmiechy na twarzach przechodniów.  To całe zamieszanie zorganizowaliśmy dla drogerii DM, kontynuując akcję promocyjną, podczas której świętowaliśmy 2 rok DM w Polsce.

Wrocławskie Krasnale

W długi weekend majowy po raz kolejny zaskoczyliśmy mieszkańców Wrocławia. Około południa, w okolicach centrum miasta można było spotkać  roztańczoną ekipę KRASNALI. To całe zamieszanie zorganizowaliśmy dla drogerii DM, kontynuując akcję promocyjną, podczas której świętowaliśmy 2 rok DM w Polsce. Tego samego dnia odbyła się również akcja w Krakowie, o której napiszemy w następnym wpisie.

Dzień Dziecka w centrum handlowym

W jednym z centrów handlowym z okazji Dnia Dziecka nasze hostessy częstowały dzieciaki kolorową watą cukrową i domową lemoniadą. Było pysznie!

Lego Minecraft

Z okazji Dnia Dziecka, w jednym z centrów handlowych w Warszawie, organizowaliśmy event Lego Minecraft. Składał się on z 6 stref, w których dzieciaki podejmowały różne aktywności oparte o świat Minecraft: budowa z klocków, strefa foto, basen z Lego DUPLO. Za udział w wydarzeniu uczestnicy otrzymywali: mini zestawy klocków Lego, ramkę do zdjęć lub plakat […]

Noc Muzeów

Ostatnio nasza ekipa hostess umilała czas uczestnikom Nocy Muzeów w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Podczas wydarzenia można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na ściance, przybić piątkę z misiem Plushem, a także wziąć udział w konkursie odbijania piłki siatkowej i wygrać gadżety, czy napić się kawy lub herbaty w oczekiwaniu na wejście do środka.

Tłusty Czwartek w biurze

Za nami kolejna pyszna realizacja. W tym roku przyjęliśmy tłustoczwartkowe wyzwanie i nasze hostessy pojawiły się w 8 lokalizacjach w 5 miastach w Polsce. Podczas naszego tournée rozdaliśmy wczoraj w sumie prawie 3000 pączków. Pewnie się domyślacie, że to właśnie takie realizacje lubimy najbardziej!

Dzień Babci i Dziadka

Ostatnio w jednym z warszawskich centrów handlowych przygotowaliśmy akcję z okazji Dnia Babci i Dziadka, podczas której można było skosztować zimowej, rozgrzewającej herbaty i pysznych pączków. Było pysznie!
otwarcie salonu plusa

Otwarcie punktu sprzedaży Plusa

W ostatni piątek dla jednego z naszych klientów mieliśmy przyjemność zorganizować akcję promocyjną z okazji ponownego otwarcia punktu sprzedaży.    Jako agencja byliśmy odpowiedzialni za koordynację akcji, dekoracje oraz pyszny poczęstunek.  Pyszna kawa, słodkości i uśmiech hostess to nasza recepta na udany event! 

Sampling na rowerach dla DM

We wrześniu dla jednego z naszych nowych klientów – Drogerii DM zorganizowaliśmy akcję samplingową, która była inauguracją Festiwalu Marek Własnych DM trwającego przez cały miesiąc. Akcja trwała dwa dni i odbyła się w 15 lokalizacjach w całej Polsce. Nasze hostessy jeżdżące na rowerach wzbudzały nie lada zaciekawienie przechodniów i klientów drogerii.