Hostessy

Tłusty Czwartek w biurze

Za nami kolejna pyszna realizacja. W tym roku przyjęliśmy tłustoczwartkowe wyzwanie i nasze hostessy pojawiły się w 8 lokalizacjach w 5 miastach w Polsce. Podczas naszego tournée rozdaliśmy wczoraj w sumie prawie 3000 pączków. Pewnie się domyślacie, że to właśnie takie realizacje lubimy najbardziej!

Dzień Babci i Dziadka

Ostatnio w jednym z warszawskich centrów handlowych przygotowaliśmy akcję z okazji Dnia Babci i Dziadka, podczas której można było skosztować zimowej, rozgrzewającej herbaty i pysznych pączków. Było pysznie!
otwarcie salonu plusa

Otwarcie punktu sprzedaży Plusa

W ostatni piątek dla jednego z naszych klientów mieliśmy przyjemność zorganizować akcję promocyjną z okazji ponownego otwarcia punktu sprzedaży.    Jako agencja byliśmy odpowiedzialni za koordynację akcji, dekoracje oraz pyszny poczęstunek.  Pyszna kawa, słodkości i uśmiech hostess to nasza recepta na udany event! 

Sampling na rowerach dla DM

We wrześniu dla jednego z naszych nowych klientów – Drogerii DM zorganizowaliśmy akcję samplingową, która była inauguracją Festiwalu Marek Własnych DM trwającego przez cały miesiąc. Akcja trwała dwa dni i odbyła się w 15 lokalizacjach w całej Polsce. Nasze hostessy jeżdżące na rowerach wzbudzały nie lada zaciekawienie przechodniów i klientów drogerii.  

Atrakcje dla kibiców – Liga Narodów 2023

W tym roku po raz kolejny mieliśmy przyjemność odpowiadać za organizację atrakcji dla fanów polskiej siatkówki podczas odbywającej się w Gdańsku Ligii Narodów. Kibice mogli m.in. spotkać się z naszymi siatkarzami i wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania była piłka z autografami Reprezentacji Polski, a także sprawdzić swój zasięg dosiężny za pomocą specjalnego […]
Event walentynkowy

Walentynki w biurze

Walentynki w biurze? Jak najbardziej. W jednym z wrocławskich biurowców przygotowaliśmy walentynkowy poczęstunek dla pracowników. Była gorąca czekolada i słodkości. Taka akcja to doskonała okazja, by na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków.
Event świąteczny

Świąteczne pakowanie prezentów

Dla jednego z biurowców przeprowadziliśmy akcję, podczas której każdy pracownik mógł przynieść prezent do zapakowania. W zamian otrzymywał nie tylko elegancko przystrojony upominek, ale i świąteczne słodkości od Śnieżynki.
Impreza sportowa - Liga Narodów w Gdańsku

Atrakcje dla kibiców – Liga Narodów

W tym roku mieliśmy przyjemność odpowiadać za organizację atrakcji dla fanów polskiej siatkówki podczas odbywającej się w Gdańsku Ligii Narodów. Kibice mogli m.in. spotkać się z naszymi reprezentantami – zdobyć autograf, zadać pytanie bądź uzyskać certyfikat zasięgu czy zrobić pamiątkowe zdjęcie. Przypomnijmy, że biało-czerwonych wspiera sieć Plus.

Wiosenny rozkwit nagród – akcja prosprzedażowa

Powitaliśmy Wiosnę z klientami wrocławskiego centrum handlowego. Podczas akcji „Wiosenny rozkwit nagród” każdy kto dokonał zakupów w galerii na określoną kwotę, otrzymał piękne sadzonki monstery. Dodatkowo  klienci, którzy zdecydowali się zrobić selfie na zielonej ściance – mogli liczyć na specjalne vouchery na kolejne zakupy w galerii. Nasza agencja odpowiedzialna była za kompleksową organizację akcji prosprzedażowej […]

Wielkanocne wypieki – akcja prosprzedażowa

W okresie przedświątecznym przygotowaliśmy dla naszego klienta akcję prosprzedażową z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Klienci za zakupy zrobione w galerii handlowej mogli odebrać w prezencie smaczną wielkanocną babkę. Smakowite wypieki przygotowała lokalna cukiernia. Naszym zadaniem było kompleksowe przygotowanie akcji prosale, w tym aranżacja stoiska do wydawania nagród. Zadbaliśmy także o odpowiednią komunikację wydarzenia.