Hostessy

Event walentynkowy

Walentynki w biurze

Walentynki w biurze? Jak najbardziej. W jednym z wrocławskich biurowców przygotowaliśmy walentynkowy poczęstunek dla pracowników. Była gorąca czekolada i słodkości. Taka akcja to doskonała okazja, by na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków.
Event świąteczny

Świąteczne pakowanie prezentów

Dla jednego z biurowców przeprowadziliśmy akcję, podczas której każdy pracownik mógł przynieść prezent do zapakowania. W zamian otrzymywał nie tylko elegancko przystrojony upominek, ale i świąteczne słodkości od Śnieżynki.
Impreza sportowa - Liga Narodów w Gdańsku

Atrakcje dla kibiców – Liga Narodów

W tym roku mieliśmy przyjemność odpowiadać za organizację atrakcji dla fanów polskiej siatkówki podczas odbywającej się w Gdańsku Ligii Narodów. Kibice mogli m.in. spotkać się z naszymi reprezentantami – zdobyć autograf, zadać pytanie bądź uzyskać certyfikat zasięgu czy zrobić pamiątkowe zdjęcie. Przypomnijmy, że biało-czerwonych wspiera sieć Plus.

Wiosenny rozkwit nagród – akcja prosprzedażowa

Powitaliśmy Wiosnę z klientami wrocławskiego centrum handlowego. Podczas akcji „Wiosenny rozkwit nagród” każdy kto dokonał zakupów w galerii na określoną kwotę, otrzymał piękne sadzonki monstery. Dodatkowo  klienci, którzy zdecydowali się zrobić selfie na zielonej ściance – mogli liczyć na specjalne vouchery na kolejne zakupy w galerii. Nasza agencja odpowiedzialna była za kompleksową organizację akcji prosprzedażowej […]

Wielkanocne wypieki – akcja prosprzedażowa

W okresie przedświątecznym przygotowaliśmy dla naszego klienta akcję prosprzedażową z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Klienci za zakupy zrobione w galerii handlowej mogli odebrać w prezencie smaczną wielkanocną babkę. Smakowite wypieki przygotowała lokalna cukiernia. Naszym zadaniem było kompleksowe przygotowanie akcji prosale, w tym aranżacja stoiska do wydawania nagród. Zadbaliśmy także o odpowiednią komunikację wydarzenia.

Akcja promocyjna #MaszOkazję

Dla naszego klienta – Galerii Dominikańskiej – przygotowaliśmy promocję programu lojalnościowego „#MaszOkazje”. Na terenie galerii pojawiły się hostessy w czerwonych sukienkach i kwiecistych wiankach, które zachęcały klientów do dołączenia do nowego programu. Za zapis rozdawaliśmy ekoupominki – doniczki z ziołami i składane bambusowe kubki. Udało nam się znacznie przekroczyć założony cel, zamiast 1000 leadów, zebraliśmy […]
akcja promocyjne

Otwarcie Kaufland w Zielonej Górze

Nasza agencja wspiera eventowo otwarcia nowych marketów Kaufland! Ostatnio pojawiliśmy się w Zielonej Górze, gdzie odpowiadaliśmy za scenografię, hostessy, poczęstunek, a także koło fortuny z nagrodami, które cieszyło się dużym powodzeniem.  
hostessy

Nowy salon Plusa w Złotych Tarasach

Mieliśmy przyjemność aktywnie uczestniczyć w otwarciu nowego salonu Plusa w warszawskich Złotych Tarasach. Pyszna kawa, słodkości i uśmiech hostess wprawiły wszystkich klientów w dobry nastrój. Nasza agencja zadbała o dekorację salonu oraz hostessy.  
hostessy

Otwarcie salonu Plusa w CH Korona

Wspólnie z klientami CH Korona we Wrocławiu świętowaliśmy otwarcie nowego salonu Plusa. Przygotowaliśmy prosecco, pyszne przekąski oraz słodkości! Nasze piękne, zielone hostessy oraz eleganccy kelnerzy zapraszali wszystkich gości na poczęstunek.  
hostessy

Otwarcie punktu firmowego Piekarni Familijnej

W lipcu agencja Fabryka Idei była odpowiedzialna za koordynację uroczystego otwarcia nowego punktu firmowego Piekarni Familijnej w Trzebnicy. W dniu otwarcia wyszkolone hostessy częstowały mieszkańców pysznymi wypiekami, rozdawały upominki i udzielały gościom wszelkich informacji na temat zdrowego pieczywa. W najnowszym punkcie Familijnej do nabycia jest świeże, pełnowartościowe pieczywo, ciastka, kanapki, a także wypiekane na miejscu […]