Galeria Zielona

Targi Zajęć Pozaszkolnych

II edycja Targów Zajęć Pozalekcyjnych

Dla Galerii Zielona w Puławach mieliśmy przyjemność po raz drugi przygotować Targi Zajęć Pozalekcyjnych. 24 września lokalni wystawcy z takich dziedzin jak edukacja, sport, kultura, sztuka, rozrywka zaprezentowali swoją ofertę zajęć dodatkowych dla dzieci i młodzieży. W Targach wzięły udział następujące firmy i organizacje: Młodzieżowy Dom Kultury, Nauka Języka Angielskiego Dla Dzieci i Młodzieży Helen […]

Wielkanocne wypieki – akcja prosprzedażowa

W okresie przedświątecznym przygotowaliśmy dla naszego klienta akcję prosprzedażową z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Klienci za zakupy zrobione w galerii handlowej mogli odebrać w prezencie smaczną wielkanocną babkę. Smakowite wypieki przygotowała lokalna cukiernia. Naszym zadaniem było kompleksowe przygotowanie akcji prosale, w tym aranżacja stoiska do wydawania nagród. Zadbaliśmy także o odpowiednią komunikację wydarzenia.

Obsługa Galerii Zielonej

Do grona naszych klientów dołączyła Galeria Zielona. Nasza agencja dla Galerii Zielonej prowadzi działania z zakresu Public Relations oraz Social Mediów. Odpowiadamy także za kreacje graficzne oraz obsługę strony internetowej.