Obsługa firmowych profili społecznościowych

Obsługa Galerii Zielonej

Do grona naszych klientów dołączyła Galeria Zielona. Nasza agencja dla Galerii Zielonej prowadzi działania z zakresu Public Relations oraz Social Mediów. Odpowiadamy także za kreacje graficzne oraz obsługę strony internetowej.  
Kampanie reklamowe

Inwestycja w apartamenty

Do grona naszych klientów dołączył WIK Capital, który oferuje apartamenty inwestycyjne wykończone pod klucz w Warszawie oraz nad Jeziorem Żywieckim. Nasze działania skupiają się na opiece nad fanpagem oraz kampanii reklamowej Facebook Ads i Google Ads, których celem jest generowanie leadów dla działu sprzedaży.  
akcje promocyjne

Kreatywne treści w czasie pandemii

W okresie pandemii Koronawirusa przygotowaliśmy dla naszych Klientów ciekawe i angażujące treści do social mediów. Chcąć umilić odbiorcom czas spędzony w domu, zaprojektowaliśmy m.in. poradniki o porządkowaniu mieszkania czy efektywnej pracy poza biurem. Zadbaiśmy również o aspekt ekologiczny i opracowaliśmy wskazówki, jak dbać o środowisko na co dzień. Pamiętaliśmy również o najmłodszych – na nich czekały angażujące zagadki, […]
content marketing

Mr. ZIGGI – nowy wymiar prania

Nasza agencja jest odpowiedzialna za kreatywne prowadzenia mediów społecznościowych nowej marki środków piorących Mr. ZIGGI. Jej twórcą i ambasadorem jest niekwestionowany ekspert prania – Zygmunt Chajzer. Proszki i płyny Mr. ZIGGI są hipoalergiczne i proekologiczne, a ich unikalną cechą jest zwalczanie bakterii, grzybów i roztoczy już przy praniu w 40 stopniach Celsjusza.  

Nowy Klient – Piekarnia Familijna

Fabryka Idei rozpoczęła współpracę z firmą Piekarnia Familijna. W ramach umowy o stałą obsługę Public Relations będziemy zajmować się m.in. planowaniem strategii komunikacji marki, zarządzaniem relacjami z mediami, obsługą kanałów social media oraz doradctwem merytorycznym w zakresie budowania wizerunku Piekarni Familijnej.  
social-media-management-dla-centrów-handlowych-CBRE2

Social Media Management dla centrów handlowych CBRE

Agencja Fabryka Idei kompleksowo obsługuje profile na portalu Facebook dla dwóch centrów handlowych, należących do spółki CBRE: Galeria Navigator, Ferio Gaj i Ferio Legnica. Agencja jest odpowiedzialna m.in. za przygotowanie strategii komunikacji centrów na Facebooku, tworzenie contentu, moderację oraz szeroką pojętą interakcję z użytkownikami.