Konferencje

Fokus Klient

Fokus Klient 2023

W kwietniu zawitaliśmy do Łodzi na targi Fokus Klient, wewnętrzne wydarzenie sieci Kaufland, w którym uczestniczyli menadżerowie z całej Polski. Mogli się oni zapoznać z asortymentem i aktualnościami marki. Fabryka Idei odpowiadała za kompleksową organizację i budowę stoisk podczas eventu. Przestrzeń sprzyjała wymianie myśli i dzieleniu się wiedzą.
Marketing sportowy

Mistrzostwa Świata w Siatkówce 2022

Do naszych realizacji dopisujemy zorganizowanie atrakcji dla kibiców podczas Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2022. Fani mogli m.in. zdobyć certyfikat zasięgu, zrobić pamiątkowe zdjęcie czy spotkać się z siatkarzami. Na kibiców czekał także… darmowy popcorn.
Targi międzynarodowe w Tokio

LOT na targach w Tokio

Jesienią 2015 kilku pracowników Fabryki Idei udało się w delegację służbową do Tokio, aby wziąć udział w międzynarodowych targach turystycznych JATA Tourism EXPO – największej imprezie tego rodzaju w Azji. Na miejscu nasi pracownicy odpowiadali za kompleksową organizację i aranżację stoiska promującego firmę lotniczą LOT. Polskie stoisko było oblegane przez tłumy Japończyków, którzy z ogromną ciekawością […]

Konferencja prasowa Unibail-Rodamco

We wrocławskim Muzeum Architektury odbyła się konferencja prasowa firmy Unibail-Rodamco organizowana przez Fabrykę Idei, dotycząca jej nowej inwestycji we Wrocławiu związanej z budową kompleksu handlowo– biurowego z dworcem autobusowym PKS. Podczas konferencji zaprezentowana została interaktywna makieta realizowanego właśnie projektu. Dyrektor Zarządzający Unibail-Rodamco na Europę Centralną, Pan Arnaud Burlin, przedstawił również oficjalną nazwę inwestycji. „Wroclavia” to […]

Retail Open House

Fabryka Idei zajęła się przygotowaniem międzynarodowym targów biznesowych grupy Unibail-Rodamco, które odbyły się 8 kwietnia w Warszawie. Agencja zadbała o przygotowanie innowacyjnej scenografii multimedialnej wydarzenia oraz wyjątkową oprawę florystyczną.