Centrum Handlowe Ferio Gaj

akcje sprzedażowe

Smaczne zioła i przepisy dla klientów

Akcje prosprzedażowe w galeriach handlowych cieszą się teraz niezwykłą popularnością. Dla klientów Centrum Handlowego Ferio Gaj przygotowaliśmy prezenty w postaci świeżych ziół i przepisów na ziołowe dania. Zioła rozeszły się jak… świeże bułeczki!
akcje promocyjne

Kiermasz rzemieślniczy i wyprzedaż garażowa

Chcąc wesprzeć rękodzielnicze firmy, przed centum handlowym Ferio Gaj zorganizowaliśmy Kiermasz rzemieślniczy połączony z wyprzedażą garażową. Dzięki temu również mieszkańcy z okolicy mogli sprzedać niepotrzebne już dla nich przedmioty. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających galerię. Podczas kiermaszu można było kupić wiele ciekawych rzeczy – jak książki, płyty, zabawki, ubrania oraz własnoręcznie robioną biżuterię czy przetwory.
akcje promocyjne

Kino letnie na parkingu Ferio Gaju

Na parkingu centrum handlowego Ferio Gaj zorganizowaliśmy letnie kino plenerowe. Klienci mogli zdecydować, czy chcą oglądać film na plażowym leżaku, czy we własnym samochodzie. Na dużym ekranie wyświetliliśmy film „Green Book”, nagrodzony Oskarem za najlepszy film, oryginalny scenariusz oraz najlepszą rolę drugoplanową.  
akcje promocyjne

Kalendarze z BrandHero

Dla klientów i najemców Ferio Gaj oraz Ferio Legnica nasza agencja co roku przygotowuje kalendarze. Zaznaczone są w nich najważniejsze święta oraz terminy handlowych niedziel. Kalendarze wzbogacone zostały oryginalnymi grafikami, na których przedstawiony jest BrandHero centrum handlowego – w Ferio Gaju jest to Feriusz; w Ferio Legnica – Feriola.  
akcje edukacyjne

Zaadoptuj przyjaciela

Nie kupuj, adoptuj! To hasło towarzyszyło nam podczas wydarzenia w centrum handlowym Ferio Legnica. Charytatywna akcja zorganizowana została we współpracy z fundacją SOS dla zwierząt „Psiakot” i pozwoliło na zbiórkę funduszy i karmy dla zwierząt przebywających w schronisku.  

Jesienne metamorfozy w Ferio Gaju

Laureatki facebookowego konkursu zorganizowanego dla naszego klienta – centrum handlowego Ferio Gaj, przeszły jesienną metamorfozę pod okiem stylistek z Domu Mody MM oraz Fabryki Stylu. Panie nie tylko miło spędziły czas, ale również dowiedziały się, jak dobierać ubrania do swojej sylwetki i osobowości.  
akcje społeczne

Wyprzedaż garażowa

Przed centrum handlowym Ferio Gaj zorganizowaliśmy wprzedaż garażową. Na dzieci czekał darmowy popcorn, a na dorosłych wyjątkowe rzeczy w okazyjnych cenach. Na wyprzedaży dostępne były także wyroby rzemieślnicze oraz artykuły spożywcze. Na miejscu można było spotkać również lokalnych artystów prezentujących swoje prace.
social-media-management-dla-centrów-handlowych-CBRE2

Social Media Management dla centrów handlowych CBRE

Agencja Fabryka Idei kompleksowo obsługuje profile na portalu Facebook dla dwóch centrów handlowych, należących do spółki CBRE: Galeria Navigator, Ferio Gaj i Ferio Legnica. Agencja jest odpowiedzialna m.in. za przygotowanie strategii komunikacji centrów na Facebooku, tworzenie contentu, moderację oraz szeroką pojętą interakcję z użytkownikami.  

Weekend stylu i urody w Ferio Gaj

12 i 14 kwietnia w centrum handlowym Ferio Gaj zorganizowaliśmy Weekend Stylu i Urody. Klientki mogły skorzystać z darmowego zabiegu trychologicznego i porady specjalistki w zakresie pielęgnacji włosów. Nie zabrakło tez miejsca na stanowisko do makijażu oraz wyjątkową wymianę własnej garderoby, zgodnie z panujcym trendem „zero waste”. Jednocześnie każdy z klientów Ferio Gaj mógł zgłosić […]