Akcje promocyjne

Event walentynkowy

Walentynki w biurze

Walentynki w biurze? Jak najbardziej. W jednym z wrocławskich biurowców przygotowaliśmy walentynkowy poczęstunek dla pracowników. Była gorąca czekolada i słodkości. Taka akcja to doskonała okazja, by na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków.
Event dla zwierząt

Dzień zwierząt w Kauflandzie

W sobotę 1 października 2022 roku jednocześnie w czterech miastach – Warszawie, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu – odbył się Dzień Zwierząt w Kauflandzie. Fabryka Idei odpowiadała za organizację tego wydarzenia w każdej z lokalizacji. Klienci supermarketu wraz ze swoimi pupilami mogli skorzystać z porad specjalistów (behawiorsyta, weterynarz, groomer), zobaczyć pokaz posłuszeństwa i obrony w wykonaniu […]
Impreza sportowa - Liga Narodów w Gdańsku

Atrakcje dla kibiców – Liga Narodów

W tym roku mieliśmy przyjemność odpowiadać za organizację atrakcji dla fanów polskiej siatkówki podczas odbywającej się w Gdańsku Ligii Narodów. Kibice mogli m.in. spotkać się z naszymi reprezentantami – zdobyć autograf, zadać pytanie bądź uzyskać certyfikat zasięgu czy zrobić pamiątkowe zdjęcie. Przypomnijmy, że biało-czerwonych wspiera sieć Plus.

Dzień Kobiet 2022

Dzięki tak prostym gestom 8 marca był promyczkiem nadziei w tych trudnych czasach. Z przyjemnością obserwowaliśmy uśmiechy Pań, które od naszych hostów otrzymały kwiaty w Dzień Kobiet. Akcję zorganizowaliśmy dla naszych klientów w centrach handlowych oraz biurowcach.
akcja promocyjne

Otwarcie Kaufland w Zielonej Górze

Nasza agencja wspiera eventowo otwarcia nowych marketów Kaufland! Ostatnio pojawiliśmy się w Zielonej Górze, gdzie odpowiadaliśmy za scenografię, hostessy, poczęstunek, a także koło fortuny z nagrodami, które cieszyło się dużym powodzeniem.  
akcje promocyjne

Otwarcie nowych marketów Kaufland

Sieć Kaufland w naszym kraju powiększyła się o ponad 10 nowych hipermarketów. Nasza agencja przygotowała uroczyste otwarcie nowych marketów, dostosowując wydarzenie do obowiązującego reżimu sanitarnego. Dzięki temu zarówno klienci, jak i pracownicy czuli się bezpiecznie podczas pierwszych zakupów.  

Wrocławskie Targi Sztuki

Od 24 do 26 września 2020 Sky Tower zamieniło się centrum artystyczno-kulturalne za sprawą Wrocławskich Targów Sztuki. Podczas pierwszej edycji tego wydarzenia we Wrocławiu swoją ofertę zaprezentowali galerie sztuki i artyści indywidualni. Targi skupiły się wokół malarstwa, rzeźby i rękodzieła. Goście wydarzenia poznali ofertę m.in. Galerii Dystans, Galerii BB, Galerii Artbankinc czy Galerii DNA. Wydarzenie uświetnili tacy artyści […]

Bachus – Turniej wina, sera i nalewek

18-20 września 2020 na wrocławskim Rynku odbył się Turniej wina, sera i nalewek pod nazwą Bachus. Turniej nalewek odbył się w piątek 18 września. W kategoriach nalewka owocowa, ziołowa oraz miodowa zwyciężyły nalewki kresowe. Kolejnego dnia wrocławscy sommelierzy i winemakerzy oceniali wina z 5 lokalnych winnic. Przyznano nagrody w kategorii win białych i czerwonych. Ostatniego […]
akcje promocyjne

Kiermasz rzemieślniczy i wyprzedaż garażowa

Chcąc wesprzeć rękodzielnicze firmy, przed centum handlowym Ferio Gaj zorganizowaliśmy Kiermasz rzemieślniczy połączony z wyprzedażą garażową. Dzięki temu również mieszkańcy z okolicy mogli sprzedać niepotrzebne już dla nich przedmioty. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających galerię. Podczas kiermaszu można było kupić wiele ciekawych rzeczy – jak książki, płyty, zabawki, ubrania oraz własnoręcznie robioną biżuterię czy przetwory.
akcje promocyjne

Kino letnie na parkingu Ferio Gaju

Na parkingu centrum handlowego Ferio Gaj zorganizowaliśmy letnie kino plenerowe. Klienci mogli zdecydować, czy chcą oglądać film na plażowym leżaku, czy we własnym samochodzie. Na dużym ekranie wyświetliliśmy film „Green Book”, nagrodzony Oskarem za najlepszy film, oryginalny scenariusz oraz najlepszą rolę drugoplanową.