Akcje promocyjne

Zielony Przystanek

W jednym z warszawskich centrów handlowych zorganizowaliśmy akcję promocyjną z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn, podczas której można było otrzymać pięknego skrzydłokwiata, a także wziąć udział w warsztatach z tworzenia kompozycji kwiatowych w szkle.

Urodziny centrum handlowego

Ostatnio mieliśmy przyjemność zorganizować pierwsz urodziny jednego z warszawskich centrów handlowych. W ramach uroczystego świętowania odwiedzający galerię mogli wziąć udział w warsztatach z tworzenia eko instrumentów, zobaczyć koncert zespołu Mamy Śpiewamy , otrzymać upominki, a także skosztować urodzinowego tortu z babeczek.

Słodkie Walentynki

Słodkich realizacji ciąg dalszy! W Walentynki w jednym z warszawskich centrów handlowych nasze hostessy częstowały wszystkich klientów gorącą czekoladą z różnymi dodatkami, m.in. mini piankami marshmallow, cukrowymi serduszkami, czy truskawkami.    Jak zwykle było pysznie! 

Walentynki w LAS VEGAS

Jak to mówią: „miłość niejedno ma imię”, więc walentynki też można spędzać na wiele różnych sposobów. Jednym z nich jest np. szybki wypad do… LAS VEGAS! Pewnie zastanawiacie się teraz jak to możliwe? Dla jednego z centrów handlowych w Warszawie przygotowaliśmy specjalną strefę, dzięki której odwiedzający mogli przenieść się do stolicy rozrywki i poczuć klimat […]

Dzień Babci i Dziadka

Ostatnio w jednym z warszawskich centrów handlowych przygotowaliśmy akcję z okazji Dnia Babci i Dziadka, podczas której można było skosztować zimowej, rozgrzewającej herbaty i pysznych pączków. Było pysznie!

Zimowa herbata dla pracowników

Dla jednego z wrocławskich biurowców przygotowaliśmy akcję, podczas której każdy pracownik mógł skosztować rozgrzewającej, zimowej herbaty…w towarzystwie pysznego brownie.  Od razu dzień staje się lepszy, prawda?

Mikołajki w centrum handlowym

Dla jednego z centrów handlowych w Warszawie przygotowaliśmy mikołajkową strefę, w której klienci galerii przez 4 dni mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze Świętym Mikołajem, a także odebrać gwiazdę betlejemską w ramach akcji promocyjnej. Dla najmłodszych przygotowaliśmy warsztaty dekorowania filcowych skarpet, malowania kartek świątecznych i ozdabiania drewnianych bombek.
ambient marketing

Mikołajkowy ambiet

Na początku grudnia zaskoczyliśmy nieco mieszkańców Wrocławia.  Około południa, w okolicach centrum miasta można było spotkać roztańczoną  ekipę Mikołajów i Mikołajek.  Była to kontynuacja świątecznej akcji promocyjnej „Święta pełne okzaji” dla drogerii DM.
rozdanie nagród

Rozdanie nagród w konkursie

Ostatnio wzięliśmy udział w podsumowaniu konkursu – „Gratisobranie i Oszczędzanie”, organizowanego przez Kaufland. Podczas wydarzenia zwycięzcy odebrali główne nagrody w konkursie, czyli 6 Fiatów 500 Hybrid. Jako agencja byliśmy odpowiedzialni za oprawę wizualną wydarzenia, upominki dla gości, catering oraz dekorację samochodów.
mikołajki sampling

Świąteczna akcja samplingowa

Tym razem dla drogerii DM zorganizowaliśmy świąteczną akcję smaplingową, promującą kampanię „Święta pełne okazji”. Nasze hostessy i hości pojawili się 20 lokalizacjach w całej Polsce w świątecznych strojach Mikołajów i Mikołajek.