Akcje promocyjne

Otwarcie punktu sprzedaży Plusa

W ostatni piątek dla jednego z naszych klientów mieliśmy przyjemność zorganizować akcję promocyjną z okazji ponownego otwarcia punktu sprzedaży.    Jako agencja byliśmy odpowiedzialni za koordynację akcji, dekoracje oraz pyszny poczęstunek.  Pyszna kawa, słodkości i uśmiech hostess to nasza recepta na udany event! 

Akcja samplingowa

Za nami kolejna realizacja dla drogerii DM. Tym razem nasze hostessy przez dwa dni promowały kampanię „Zawsze Korzystnie”. Akcja odbyła się w 18 lokalizacjach w całej Polsce.

Dzień Seniora

W październiku dla jednego z centrów handlowych w Warszawie zorganizowaliśmy event z okazji Dnia Seniora, podczas którego uczestnicy mogli zasięgnąć porad ekspertów z zakresu dietetyki, medycyny i bezpieczeństwa, a także otrzymać rozgrzewający zestaw: termos, miód i herbatę.

Dzień zwierząt w Kauflandzie

W tym roku mieliśmy  przyjemność po raz kolejny zorganizować Dzień Zwierząt w Kauflandzie. Wydarzenie odbyło się jednocześnie we Wrocławiu oraz w Warszawie. Klienci supermarketu wraz ze swoimi pupilami mogli zasięgnąć porady behawiorysty, weterynarza, czy trenera, a także skorzystać z psiego spa, zrobić pamiątkowe zdjęcie w fotobudce, a w zamian za wsparcie schroniska dla zwierząt, otrzymać pamiątkową adresówkę. […]

Sezon na jabłka

Jak wiadomo wrzesień to początek jesieni i czas, kiedy jabłka są najsmaczniejsze! Dla jednego z naszych klientów przygotowaliśmy akcję, podczas której każdy pracownik mógł skosztować pysznej, domowej szarlotki.  

Giganci Programowania

W jednym z centrów handlowych w Warszawie koordynowaliśmy event promocyjny dla firmy Giganci Programowania. Podczas dwudniowego wydarzenia uczestnicy mogli m.in. skorzystać z darmowych lekcji programowania i wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami. Jako agencja byliśmy odpowiedzialni za przygotowanie kreacji wizualnej, a następnie całej scenografii wydarzenia oraz zapewnienie licznych atrakcji w Strefie Gamingu. Były to […]

Sampling na rowerach dla DM

We wrześniu dla jednego z naszych nowych klientów – Drogerii DM zorganizowaliśmy akcję samplingową, która była inauguracją Festiwalu Marek Własnych DM trwającego przez cały miesiąc. Akcja trwała dwa dni i odbyła się w 15 lokalizacjach w całej Polsce. Nasze hostessy jeżdżące na rowerach wzbudzały nie lada zaciekawienie przechodniów i klientów drogerii.  

Atrakcje dla kibiców – Liga Narodów 2023

W tym roku po raz kolejny mieliśmy przyjemność odpowiadać za organizację atrakcji dla fanów polskiej siatkówki podczas odbywającej się w Gdańsku Ligii Narodów. Kibice mogli m.in. spotkać się z naszymi siatkarzami i wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania była piłka z autografami Reprezentacji Polski, a także sprawdzić swój zasięg dosiężny za pomocą specjalnego […]
Akcja dla firmy Patrizia

Zdrowe śniadanie

Zdrowe śniadanie to podstawa. Dla jednego z wrocławskich biurowców przygotowaliśmy akcję, podczas której każdy pracownik mógł skomponować swój ulubiony zestaw śniadaniowy na bazie jogurtu. Taka akcja to świetna inicjatywa na dobry początek dnia.
Event walentynkowy

Walentynki w biurze

Walentynki w biurze? Jak najbardziej. W jednym z wrocławskich biurowców przygotowaliśmy walentynkowy poczęstunek dla pracowników. Była gorąca czekolada i słodkości. Taka akcja to doskonała okazja, by na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków.