Obsługa social media & Ads

Pomagamy rozwijać dialog z Klientem, wspieramy sprzedaż

Prowadzenie social media

Jeżeli ostatni post na firmowym fanpage’u opublikowałeś w zeszłym roku, Twój biznes w oczach klientów może być uznany za mało wiarygodny i prawdopodobnie zdecydują się na usługi konkurencji, która na bieżąco informuje na swoich profilach o promocjach, aktualnościach i ciekawostkach z życia firmy.

U nas obsługa social mediów to dbałość o systematyczny i angażujący content, dialog z odbiorcami, a przede wszystkim odpowiednia i przemyślana strategia. Uwzględnimy Twoją grupę docelową i sposób komunikacji, tak aby przekaz jak najlepiej trafiał do użytkowników. Dbamy również o spójną oprawę graficzną, tak aby treść współgrała z obrazem. Wspólnie, dzieląc się doświadczeniem i wiedzą, jesteśmy w stanie zdobyć wysokie zasięgi.

W dobie Instagrama i YouTube’a trudno sobie często wyobrazić działania w social mediach bez influencerów. Znajdziemy dla Ciebie liderów opinii, przygotujemy zasięgowe kampanie reklamowe z influencerami, mikroinfluencerami, blogerami oraz streamerami i gamerami. Stworzymy akcje branżowe, lokalne, snajperskie i wirusowe.

Obsługa social media w Fabryce Idei obejmuje również kampanie płatne Google Ads i Facebook Ads, dzięki czemu jesteś w stanie zwiększyć sprzedaż, konwersję i widoczność w Internecie. Nasi specjaliści przeanalizują, co najlepiej sprawdzi się dla Twojej branży – jaka forma reklamy i słowa kluczowe. Wiemy, jak ważny jest budżet, dlatego robimy wszystko, by go nie przepalać. Jesteśmy fair wobec naszych klientów. To dla nas priorytet.

Projektowanie i obsługa firmowych profili, wdrażanie aplikacji konkursowych angażujących fanów, content foto & video. Prowadzenie dialogu z użytkownikami, budowanie zasięgów.

Stworzenie rozwiązań dedykowanych lub dostosowanie gotowych aplikacji. Tworzenie regulaminów, organizacja i rozliczanie nagród, dbałość o zaangażowanie odbiorców i zasięg.

Doskonałe narzędzie w promocji internetowej, funkcjonujące w oparciu o komunikację między internautami. Kreatywne działania, pozwalające na duże zaangażowanie w sieci.

Dobór i uruchomienie odpowiednich narzędzi reklamy i promocji, umożliwiających wsparcie sprzedaży poprzez kanały social media.

Dobór liderów opinii, zasięgowe kampanie reklamowe z influencerami, mikroinfluencerami, blogerami oraz streamerami i gamerami. Tworzenie akcji branżowych, lokalnych, snajperskich i wirusowych. Gwarantujemy zasięg oraz wysoką jakość content marketingu.

Nasze realizacje

xDjbEjYyAJAYApVNnuF canvas
xfKUgJwSlUnEzIMtT canvas
xRkqqIydcbLsfpLqwal canvas
xDkmyRBStVfpPDvb canvas
xfQkNZWNvQCWzDHbbmMc canvas
xdLrQbPckSFkGLGI canvas
xMgCbAnwyhtypEvZveV canvas
xrJgkGvsshFNkkVWGq canvas
xhcrMHdJOiAfZJHmlUTE canvas
Pokaż więcej

Potrzebujesz obsługi social media?