AKTUALNOŚCI

Ekologiczny Mielec

10/2019

W Galerii Navigator zorganizowaliśmy dwie edycje akcji „Ekologiczny Mielec”, podczas których wspólnie z mieszkańcami Mielca zbieraliśmy makulaturę. Za przekazaną makulaturę klienci galerii mogli otrzymać sadzonkę drzewka oraz nagrody-niespodzianki. Imprezie towarzyszył jarmark ekologiczny. Dochód ze skupu makulatury przeznony został na zasadzenie nowych drzew w Mielcu i okolicach.

Zwierzęta Sawanny

9/2019

Zwierzęta Sawanny to interaktywna wystawa edukacyjna, którą zorganizowaliśmy wspólnie z Wroclavią, ZOO Wrocław i Fundacją Dodo. Zwierzęta były realistycznych rozmiarów - w centrum handlowym podziwiać można było 4-metrową żyrafę czy 3-metrowego słonia. Dodatkowo wydawały one odgłosy i delikatnie się poruszały, dzięki temu można było poczuć się jak na prawdziwej sawannie. Dla najmłodszych czekały również edukacyjne prelekcje o ochronie ginących i zagrożonych gatunków zwierząt.

Naturalnie piękni

9/2019

Fabryka Idei zatroszczyła się o urodę gdańszczanek! Dla mieszkanek Trójmiasta w centrum handlowego Osowa przygotowaliśmy warsztaty kosmetyczne oraz konsultacje ze specjalistami, którzy doradzali, jak zadbać o dobry wygląd.

Targi zajęć pozalekcyjnych

9/2019

W Galerii Navigator zorganizowaliśmy Targi Zajęć Pozalekcyjnych. Rodzice i dzieci w jednym miejscu mogli zapoznać się z bogatą ofertą aktywności pozalekcyjnych oferowanych przez placówki z Mielca. Podczas wydarzenia odbyło się wiele pokazów - m.in. tanecznych, muzycznych czy sportowych.

Dumny Sponsor Polskiej Siatkówki

8/2019

W 2019 firma Polkomtel była sponsorem Polskiej Reprezentacji Siatkarzy. Fabryka Idei zadbała o szereg siatkarskich eventów z tej okazji. Na terenie hali sportowej zorganizowaliśmy strefę marki Plus - „Dumny Sponsor Polskiej Siatkówki”. Kibice mogli na specjalnej maszynie zmierzyć swój zasięg i odebrać certyfikat podpisany przez trenera Reprezentacji Polski. Ponadto w punktach sprzedaży Plusa można było zdobyć autograf siatkarzy i wziąć udział w konkursach. Zorganizowaliśmy także spotkania z siatkarzami w centrach handlowych, podczas których sportowcy rozdawali autografy i robili sobie zdjęcia z kibicami. 

 

Wroclavia Summer Festival

8/2019

Podczas tegorocznych wakacji przygotowaliśmy dla klientów Wroclavii wydarzenia kulturalne i artystyczne. W ramach Wroclavia Summer Festival zaprosiliśmy znanych stand-uperów, zespoły taneczne, teatry oraz muzyków. Dla gości wydarzeń kulturalno-artystycznych serwowaliśmy lemoniadę, która idealnie gasiła pragnienie w upalne dni.

 

Zaadoptuj przyjaciela

7/2019

Do Galerii Navigator zaprosiliśmy wszystkich wielbicieli zwierząt. Podczas wydarzenia można było wspomóc bezdomne zwierzęta ze schroniska w Mielcu oraz odnaleźć przyjaciela i go zaadoptować. Uczestnicy mogli skorzystać z porad specjalistów – weterynarza oraz behawiorysty - i dowiedzieć się, jak odpowiednio pielęgnować oraz wychowywać psiaki. Zorganizowaliśmy także warsztaty dotyczące świadomej adopcji oraz pokaz szkolenia psów. Podczas wydarzenia zbieraliśmy karmę, która przekazana została do mieleckiego schroniska dla zwierząt.

Moda na ucztę po kaszubsku

3/2019

16 marca w centrum handlowym Osowa w Gdańsku odbyły się warsztaty kulinarne "Moda na ucztę po kaszubsku". Pod okiem Beaty Śniechowskiej uczestnicy mieli okazję przygotować tradycyjne dania regionalnej kuchni oraz sprawdzić swoją wiedzę na jej temat i wygrać książki kucharskie z autografem!

 

Zaadoptuj przyjaciela

2/2019

Nie kupuj, adoptuj! To hasło towarzyszyło nam podczas wydarzenia w centrum handlowym Ferio Legnica. Charytatywna akcja zorganizowana została we współpracy z fundacją SOS dla zwierząt "Psiakot" i pozwoliło na zbiórkę funduszy i karmy dla zwierząt przebywających w schronisku.

Kolacja "Secret of love"

2/2019

W centrum handlowym Wroclavia zorganizowaliśmy tajemniczą kolację. Uczestnicy mogli spróbować specjalnych dań, przygotowanych przez Beatę Śniechowską, obejrzeć pokaz taneczny w rezyserii Marcina Mrozińskiego oraz rozwiązać nietypową zagadkę.