AKTUALNOŚCI

Kreatywne treści w czasie pandemii

3/2020

W okresie pandemii Koronawirusa przygotowaliśmy dla naszych Klientów ciekawe i angażujące treści do social mediów. Chcąć umilić odbiorcom czas spędzony w domu, zaprojektowaliśmy m.in. poradniki o porządkowaniu mieszkania czy efektywnej pracy poza biurem. Zadbaiśmy również o aspekt ekologiczny i opracowaliśmy wskazówki, jak dbać o środowisko na co dzień. Pamiętaliśmy również o najmłodszych - na nich czekały angażujące zagadki, kolorowanki czy krzyżówki.  

Nowy salon Plusa w Złotych Tarasach

2/2020

Mieliśmy przyjemność aktywnie uczestniczyć w otwarciu nowego salonu Plusa w warszawskich Złotych Tarasach. Pyszna kawa, słodkości i uśmiech hostess wprawiły wszystkich klientów w dobry nastrój. Nasza agencja zadbała o dekorację salonu oraz hostessy.

Walentynki z Kauflandem

2/2020

Z okazji Święta Zakochanych dla klientów sieci Kaufland przygotowaliśmy pokaz i warsztaty kulinarne z udziałem Beaty Śniechowskiej - zwyciężczyni II edycji MasterCher. Pod okiem mistrzyni kuchni powstały smaczne, zdrowe i różnorodne dania. Dla uczestników warsztatów był to ciekawy sposób na wspólne świętowanie Walentynek.

Otwarcie salonu Plusa w CH Korona

2/2020

Wspólnie z klientami CH Korona we Wrocławiu świętowaliśmy otwarcie nowego salonu Plusa. Przygotowaliśmy prosecco, pyszne przekąski oraz słodkości! Nasze piękne, zielone hostessy oraz eleganccy kelnerzy zapraszali wszystkich gości na poczęstunek.

Mr. ZIGGI - nowy wymiar prania

1/2020

Nasza agencja jest odpowiedzialna za kreatywne prowadzenia mediów społecznościowych nowej marki środków piorących Mr. ZIGGI. Jej twórcą i ambasadorem jest niekwestionowany ekspert prania - Zygmunt Chajzer. Proszki i płyny Mr. ZIGGI są hipoalergiczne i proekologiczne, a ich unikalną cechą jest zwalczanie bakterii, grzybów i roztoczy już przy praniu w 40 stopniach Celsjusza.

Kalendarze z BrandHero

12/2019

Dla klientów i najemców Ferio Gaj oraz Ferio Legnica nasza agencja co roku przygotowuje kalendarze. Zaznaczone są w nich najważniejsze święta oraz terminy handlowych niedziel. Kalendarze wzbogacone zostały oryginalnymi grafikami, na których przedstawiony jest BrandHero centrum handlowego - w Ferio Gaju jest to Feriusz; w Ferio Legnica - Feriola.

Gotuj z sercem

11/2019

Wspólnie z centrum hanadlowym Wroclavia poszukiwaliśmy wśród pracowników mistrzów kuchni, którzy pod okiem MasterChefa Beaty Śniechowskiej przygotowywali pyszne dania. W głosowaniu na facebookowym profilu centrum handlowego internauci wybierali najlepszą potrawę. Drużyna reprezentująca firmę Capgemini, która zebrała najwięcej pozytywnych reakcji pod zdjęciem swojego dania, otrzymała statuetkę oraz przekazała bon 5000 zł od Wroclavii na wybraną organizację charytatywną – Fundację „Wrocławskie Hospicjum dla dzieci”.

Wall of art

10/2019

W wyjątkowy sposób świętowaliśmy rocznicę urodzin Pabla Picassa! Wspólnie z dziećmi i młodzieżą z Wrocławia stworzyliśmy WALL OF ART. Prace młodych artystów można podziwiać w strefie gastronomicznej Wroclavii na poziomie +2. Dziękujemy za współpracę Szkole Artystycznej ROE, Zespołowi Szkół Plastycznych Wrocław Przedszkole nr 50 "Mały Kolejarz". 

IMFOOD

10/2019

IMFOOD to nowoczesny system do efektywnego zarządzania procesami żywienia zaprojektowany tak, aby spełniać potrzeby zarówno pacjentów, jak i dyrekcji szpitali. Filozofia systemu IMFOOD oparta jest na autonomicznej modułowej platformie informatycznej. Rozwiązanie to dedykowane jest do placówek samodzielnie realizujących usługi żywienia, a także dla tych, które korzystają z outsorsingu. IMFOOD jest szybki, bezpieczny i bardziej efektywny niż jakikolwiek inny system żywienia oferowany do tej pory na polskim rynku. System ten to odpowiedź na potrzeby pacjenta – jego bezpieczeństwo i komfort – w trudnym okresie, jakim jest choroba i pobyt w szpitalu.