AKTUALNOŚCI

Kupujesz, bony zyskujesz!

12/2020

Czy można jednocześnie kupować i zyskiwać? Oczywiście! Przed świętami Bożego Narodzenia przygotowaliśmy w Galerii Navigator akcję prosprzedażową. Wszyscy klienci, którzy za określoną kwotę zrobili zakupy w wyznaczonym terminie mogli odebrać bon oraz zniżki na kolejne zakupy u najemców centrum handlowego. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród klientów.

Dbamy o stronę internetową Uzdrowiska Konstancin

11/2020

Uzdrowisko Konstancin świadczy kompleksowe usługi w zakresie  rehabilitacji neurologicznej, kardiologicznej oraz organizacji pobytów rehabilitacyjnych. Oferuje także szeroki wybór naturalnych metod leczenia oraz profilaktyki zdrowotnej. Uzdrowisko ma bogate zaplecze hotelowo–restauracyjne w Hotelu Konstancja oraz w ekskluzywnym obiekcie EVA Park Life&SPA. Nasza agencja dba o audyt i pozycjonowanie strony internetowej Uzdrowiska, a także wdrożenie optymalizacji seo, link building i content marketing.

Uzdrowisko Konstancin

Katalog dla IMFOOD

11/2020

IMFOOD to szybki, bezpieczny i bardziej efektywny niż jakikolwiek inny system żywienia oferowany do tej pory na polskim rynku. Dla naszego klienta przygotowaliśmy katalog z ofertą nowoczesnego systemu zarządzania procesami żywienia. W ramach współpracy opracowaliśmy także kreatywną wysyłkę do inluencerów z branży medycznej.

Inwestycja w apartamenty

10/2020

Do grona naszych klientów dołączył WIK Capital, który oferuje apartamenty inwestycyjne wykończone pod klucz w Warszawie oraz nad Jeziorem Żywieckim. Nasze działania skupiają się na opiece nad fanpagem oraz kampanii reklamowej Facebook Ads i Google Ads, których celem jest generowanie leadów dla działu sprzedaży.

Wrocławskie Targi Sztuki

9/2020

Od 24 do 26 września 2020 Sky Tower zamieniło się centrum artystyczno-kulturalne za sprawą Wrocławskich Targów Sztuki. Podczas pierwszej edycji tego wydarzenia we Wrocławiu swoją ofertę zaprezentowali galerie sztuki i artyści indywidualni. Targi skupiły się wokół malarstwa, rzeźby i rękodzieła. Goście wydarzenia poznali ofertę m.in. Galerii Dystans, Galerii BB, Galerii Artbankinc czy Galerii DNA. Wydarzenie uświetnili tacy artyści jak m.in.: Albertyna Kacalak, Marek Pękacz, Meg Skoczylas, Wit Bogusławski czy Agnieszka Jermakowicz. Podczas wydarzenia odbył się panel dyskusyjny prowadzony przez prof. Krzysztofa Skarbka pt. „Dlaczego warto inwestować w sztukę?”. Zorganizowano także spotkanie online z cyklu „Masterclass of Art” z wybitnym malarzem, grafikiem i plakacistą – Rafałem Olbińskim. 

Bachus - Turniej wina, sera i nalewek

9/2020

18-20 września 2020 na wrocławskim Rynku odbył się Turniej wina, sera i nalewek pod nazwą Bachus. Turniej nalewek odbył się w piątek 18 września. W kategoriach nalewka owocowa, ziołowa oraz miodowa zwyciężyły nalewki kresowe. Kolejnego dnia wrocławscy sommelierzy i winemakerzy oceniali wina z 5 lokalnych winnic. Przyznano nagrody w kategorii win białych i czerwonych. Ostatniego dnia odbył się turniej serów. Wyłonieni zostali zwycięzcy w kategorii serów świeżych i dojrzewających. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców i turystów, którzy odwiedzili w tym czasie stolicę Dolnego Śląska. Kolejny Turniej planowany jest na przyszły rok.

Kiermasz rzemieślniczy i wyprzedaż garażowa

7/2020

Chcąc wesprzeć rękodzielnicze firmy, przed centum handlowym Ferio Gaj zorganizowaliśmy Kiermasz rzemieślniczy połączony z wyprzedażą garażową. Dzięki temu również mieszkańcy z okolicy mogli sprzedać niepotrzebne już dla nich przedmioty. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających galerię. Podczas kiermaszu można było kupić wiele ciekawych rzeczy - jak książki, płyty, zabawki, ubrania oraz własnoręcznie robioną biżuterię czy przetwory.

 

Kino letnie na parkingu Ferio Gaju

7/2020

Na parkingu centrum handlowego Ferio Gaj zorganizowaliśmy letnie kino plenerowe. Klienci mogli zdecydować, czy chcą oglądać film na plażowym leżaku, czy we własnym samochodzie. Na dużym ekranie wyświetliliśmy film "Green Book", nagrodzony Oskarem za najlepszy film, oryginalny scenariusz oraz najlepszą rolę drugoplanową.

Strategia dla POLBUS-PKS

6/2020

Dla POLBUS-PKS Sp. z o.o. przygotowaliśmy nową strategię działań na najbliższy rok. Uwzględniliśmy w niej potrzeby klienta i wskazaliśmy najlepsze rozwiązania w zakresie marketingu i komunikacji. Nasza agencja jest także odpowiedzialna za prowadzenie kanałów POLBUS-PKS w mediach społecznościowych oraz PR spółki. Już niebawem pochwalimy się ciekawymi akcjami, które przygotowujemy dla POLBUS-PKS.

W czasie pandemii warto pomagać!

4/2020

W tym trudnym dla wszystkich okresie, cieszymy się, że wspólnie z naszymi klientami mogliśmy wesprzeć lokalne inicjatywy walki z Koronawirusem. W imieniu Galerii Navigator, CH Ferio Gaj oraz CH Ferio Legnica zakupiliśmy prawie 4000 maseczek ochronnych wielorazowych, kilkaset batonów energetycznych oraz kilkadziesiąć butelek z mydłem, które przekazaliśmy szpitalom oraz domom opieki.