AKTUALNOŚCI

Lady Gaga świętuje Love for Sale

10/2021

Przy naszym wsparciu w jednym z warszawskich centrów handlowych zorganizowany został ekskluzywny występ jazzowy Lady Gagi. Podczas koncertu online świętowaliśmy wspólnie z klientami galerii długo wyczekiwany nowy album Lady Gagi i Tony’ego Bennetta pt. "Love For Sale." Fabryka Idei odpowiadała za kompleksową organizację eventu oraz streaming koncertu. 

Piłkarskie soboty

8/2021

Dla klientów jednego z warszawskich centrów handlowych przygotowaliśmy wakacyjny cykl sportowych wydarzeń! Rodzinne sportowe emocje trwały  aż 5 tygodni! Każdego tygodnia odbywały się zajęcia w ramach głównej dyscypliny Legia Soccer Schools oraz jednej z dyscyplin dodatkowych: Teqball, Freestyle Football, Legia Tennis Schools, Legia Sailing Schools, Legia Squash Schools, Legia Badminton Schools. Treningi i zabawy dla najmłodszych klientów prowadzone były przez trenerów Legii Warszawa na specjalnie zaaranżowanym boisku przed galerią handlową.

 

 

EkoPaczkomat

7/2021

W Trójmieście stanął 13 000 paczkomat! Zadbaliśmy o ekologiczne otoczenie nowego paczkomatu - zasadziliśmy nowe drzewa i krzewy. Na paczkomacie zamontowane zostały panele fotowoltaiczne, które pozwolą na pozyskanie energii ze słońca. Paczkomat powstał w ramach programu Inpost pt. "Green City". Poza przygotowaniem ekologicznego otoczenia, nasza agencja była także odpowiedzialna za fotograficzną dokumentację.

Akcja promocyjna #MaszOkazję

6/2021

Dla naszego klienta - Galerii Dominikańskiej - przygotowaliśmy promocją programu lojalnościowego "#MaszOkazje". Na terenie galerii pojawiły się hostessy w czerwonych sukienkach i kwiecistych wiankach, które zachęcały klientów do dołączenia do nowego programu. Za zapis rozdawaliśmy ekoupominki – doniczki z ziołami i składane bambusowe kubki. Udało nam się znacznie przekroczyć założony cel, zamiast 1000 leadów, zebraliśmy ich ponad 1400!

Paczkomat, który świeci (eko)przykładem

5/2021

Wsparliśmy firmę Inpost w przygotowaniu ekologicznego otoczenia ich 12 000 paczkomatu! W ramach programu Inpost pt. "Green City" w Łodzi stanął paczkomat, wokół którego zasadziliśmy nowe drzewa i krzewy. Przy paczkomacie zostały zamontowane także ławki oraz stojak na rowery. Do paczkomatu prowadzi droga, która wyłożona została antysmogową kostką. Poza przygotowaniem ekologicznego otoczenia, nasza agencja była także odpowiedzialna za fotograficzną dokumentację.

Otwarcie Kaufland w Zielonej Górze

3/2021

Nasza agencja wspiera eventowo otwarcia nowych marketów Kaufland! Ostatnio pojawiliśmy się w Zielonej Górze, gdzie odpowiadaliśmy za scenografię, hostessy, poczęstunek, a także koło fortuny z nagrodami, które cieszyło się dużym powodzeniem.

Smaczne zioła i przepisy dla klientów

2/2021

Akcje prosprzedażowe w galeriach handlowych cieszą się teraz niezwykłą popularnością. Dla klientów Centrum Handlowego Ferio Gaj przygotowaliśmy prezenty w postaci świeżych ziół i przepisów na ziołowe dania. Zioła rozeszły się jak... świeże bułeczki!

Obsługa Galerii Zielonej

2/2021

Do grona naszych klientów dołączyła Galeria Zielona. Nasza agencja dla Galerii Zielonej prowadzi działania z zakresu Public Relations oraz Social Mediów. Odpowiadamy także za kreacje graficzne oraz obsługę strony internetowej.

Bezpieczne zakupy

12/2020

Wspieramy naszych klientów w trudnym czasie pandemii poprzez m.in. przygotowanie odpowiedniej komunikacji. Dla E.Leclerc Mielec przygotowaliśmy sesję zdjęciową i filmy, prezentujące wprowadzone przez hipermarket środki ostrożności. Dzięki temu klienci mogą czuć się bezpiecznie podczas zakupów.

Otwarcie nowych marketów Kaufland

12/2020

Sieć Kaufland w naszym kraju powiększyła się o ponad 10 nowych hipermarketów. Nasza agencja przygotowała uroczyste otwarcie nowych marketów, dostosowując wydarzenie do obowiązującego reżimu sanitarnego. Dzięki temu zarówno klienci, jak i pracownicy czuli się bezpiecznie podczas pierwszych zakupów.